Soma Aksakal Kömürcülük

Soma Kömür Bayii Aksakal Kömürcülük Olarak En İyi Kalite ELİ +18 Torba Kömür, Kısrakdere Kalorifer Kömürü, Fındık Kömür, Toz Fabrika Kömürü, Som Kömür, Cal Energy Kömür Çeşitlerini Optimum Fiyat Politikasıyla 12 Ay Boyunca Tüm Türkiye'ye Satışını Yapmaktayız.

Akbank Axcess Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı

Aksakal Kömür Ofisi 2004 yılında Soma’da Atilla Aksakal tarafından kurulmuş ve ticaret hayatına perakende - toptan kömür satışı ve nakliye hizmetleri ile başlamıştır. Firmamız sektöründe sürekli büyüyerek bünyesine bir çok sanayi kuruluşu, bayi ve toplu konut müşterisi kazandırmıştır. TKİ Ege Linyitleri İşletmesi Soma Kısrakdere Ana Bayiliğini yapmakta olan firmamız toptan ve perakende olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ege Bölgesi'ndeki kömür firmaları arasında en başlarda yerini alarak, Türkiye'deki bir çok ısınma ve sanayi kuruluşuna soma kömürü tedarik etmektedir.

AKSAKAL KÖMÜR olarak sanayi alanında faaliyet gösteren kuruluşlara soma kömürü tedarik etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği çerçevesinde ilerleyerek her geçen gün, portföyüne yeni müşteriler eklemekte ve pazar payını arttırmaktadır.

Kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, tüm yurtiçine hızlı sevkiyat, ürün değiştirme garantisi, gibi sektörümüze farklı ve yenilikçi bir çok yeniliği sektörümüze kazandırmış olmanın haklı gururu ile her zaman değişimin ve gelişimin öncüsü olacağız.